Участь команди «Сітка Захід» в чемпіонаті з міні-футболу Кубка будівельників України

15-16 вересня 2018 у м Київ на території Міста Спорту в Гідропарку пройшов XV Кубок будівельників України, в якому взяла участь команда «Сітка Захід».

Кубок будівельників - найочікуваніша подія в спортивному житті будівельної галузі, в цьому році за першість боролися 24 команди. Головною відмінністю Кубка було те, що на осінньому турнірі розігрувалися дві путівки до Чемпіонату Європи серед будівельників, який пройде в травні 2019 року.

Вже за традицією, наша компанія регулярно бере участь в подібних заходах, адже вони в значній мірі допомагають колективу професійно і культурно розвиватися, а також втілювати в життя свої хобі.

Командний дух, взаємодопомога, розуміння - речі, без яких колектив не зможе злагоджено існувати. Пишаємося мужністю і наполегливістю наших співробітників, які проявили ініціативу для участі і гідно представили «сітку Захід» на чемпіонаті. Було все: падіння, удари, радість, розчарування, страх - емоції переповнювали як гравців, так і наших уболівальників, яким безмежно вдячні за підтримку і віру.

Наша компанія складається з 12 філій по всій Україні, тому ми поставили собі за мету зібрати бажаючих працівників з якомога більше областей, щоб сформувати таку-собі всеукраїнську команду, а також зайвий раз зустрітися дружним колективом і налагодити партнерські відносини між філіями.

Честь компанії захищали представники: з Чернівців - шерстенних Максим, Коноплянка Денис, Калинюк Андрій, Сливка Олександр; Одеси-Борисов Владислав; Хмельницька - Бутім Андрій; Полтави - Петраков Микола, Самсоненко Євген, Ярошенко Віктор.

15 вересня на дітей чекали 2 гри: о 12.30 з компанією Агромат і о 14.45 з Мінрегіонбудом. 16 вересня проведена гра з Seaps.

Робота в команді - це здатність направляти індивідуальні зусилля до однієї мети і йти до неї разом. Робота в команді - це те, що дозволяє звичайним людям досягти вражаючих результатів. Наші футболісти переконані, що такі заходи - це прекрасна можливість випробувати і подолати самого себе, насолодитися спортом і поспілкуватися іншими колегами -спортсменамі.

Оскільки компанія вперше брала участь в цьому заході, то перемогу отримати не вдалося, однак ми отримали безцінний досвід і знання. Команда «Сітка Захід» вже готується до наступного чемпіонату і з радістю прийме в ньому участь.
Також ми вітаємо всіх учасників Кубка будівельників і бажаємо їм продовжувати вести здоровий активний спосіб життя і своїм прикладом надихати інших до участі в подібних заходах!

Схожі статті
Новини, які можуть бути Вам цікаві