Рейтинг парканів для дачних ділянок

Чи можете Ви уявити будинок, дачну ділянку чи будь-який інший вид із домоволодінь без огорожі? Звичайно ж ні! Адже огорожа виконує безліч функцій, серед яких захист території від сторонніх особин, охорона майна від крадіжок зловмисниками, розмежування власної площі від сусідів, гарне доповнення до екстер'єрного виду двору.

Але який підійде найкраще для дачної ділянки? Для охочих захистити територію дачі, городу, заміського будинку або саду буде корисним список топ-5 парканів для дачі. Саме складові цього переліку користувалися найбільшим попитом серед споживачів поточного року.

Огородження із профнастилу

Профільний лист – недорогий, надійний та легкий спосіб убезпечитися. Ідеальне співвідношення ціни та якості, довгостроковий термін служби, непроникність для сторонніх поглядів, проста та швидка установка роблять його дуже популярним на ринку. Обирають дачники тому, що бюджетно стоїть і не видно, що розташовано та росте на ділянці, що мінімізує крадіжку. До того ж, профнастил важко перелізти стороннім та легко мити власникам.

Паркан для дачі

З сітки рабиці

Сітка рабиця https://sitkazahid.com/catalog/sitka-rabicya/c279/ – найпоширеніший, дешевий і світлопроникний метод захистити ділянку з грядками, клумбами, плодовими та декоративними кущами. Пропускаючи сонячне світло, не утворюючи тінь на городину, плодові кущі та дерева, сітку вибирають ті, для яких садівництво та городництво, це хобі, улюблена справа дозвілля, адже турбуються за максимальне потрапляння сонячних променів. У той же час вона забезпечує захист врожаю від тварин, дає зрозуміти, що це приватна власність, купити її можна дешевше, ніж пару нового взуття, а служитиме на порядок довше.

Секційна огорожа

Паркан із металевого дроту, звареного в секції – це мінімалістичний, красивий та стійкий паркан, який ідеально доповнить ділянку, адже зроблений у максимально природних відтінках, що ідеально впишеться у загальний ландшафт дачі чи саду. Сонячно пропускні можливості, відсутність необхідності у догляді, неможливість у демонтуванні сторонніми та перелазу споруди дають можливість огорожі потрапити до цього списку. Гарантія 20 років на якісне покриття, міцність та безліч колірних ідей – це все можна отримати, купивши секційний паркан.

Штахетник

Огорожа з євроштахетника – нове дихання у сфері огорожі дачних територій. Гарний, сучасний та міцний паркан раніше використовували для огородження приватних будинків, котеджів, таунхаусів. Тепер зростає попит і у дачників, які хочуть огородитися не просто для галочки, а й стильно обмежити свою ділянку. Він підкуповує тим, що має пропускає вітер і сонце, до того ж повністю виправдовує цінову вартість, адже матеріал якісний і служитиме десятки років.

Габіони

Габіонні конструкції для огорожі – це креативно, свіжо та практично. Антикорозійна конструкція можлива будь-якої форми, що дозволяє експериментувати з варіантом оформлення меж. Можлива різна висота, ширина, глибина, структура побудови, що дозволяє виявити не тільки вміння вирощувати городину, ягоди та фрукти, а й фантазію у декоруванні території, до того ж не лише за допомогою вибору конструкції, а й у виборі наповнення.

Купити хороші паркани для дачі кращої якості можна в каталозі інтернет-магазину з цінами, характеристиками та фото, або в одному з представництв компанії Сітка Захід.

Схожі статті
Новини, які можуть бути Вам цікаві