Які види хвірток бувають?

Без яких елементів неможливо побудувати повноцінний паркан для будинку чи дачі? Без виїзної групи. Якщо власники ділянки мають машину, необхідно купувати ворота розпашного або відкатного типу, залежно від розміру двору для зручного паркування. Але якщо машини немає – то без воріт можна обійтись. А без чого ні? Без хвіртки. Адже потрібно убезпечити майно на території, тому закрити вхід на замок чи клямку.

Але яку хвіртку вибрати? Ми, як передова компанія з виробництва металевих огорож, пропонуємо не кований, не дерев'яний продукт, а, відповідно, великий вибір хвірток з металу в полімерному покритті. Наше виробництво виготовляє товар для захисту приватних ділянок з гарантією на 20 років, із запобіганням можливості перелазу та деформації продукту з антикорозійною стійкістю до зовнішніх погодних умов та атмосферних опадів, зі швидкою установкою, яка можлива своїми руками. Нижче подаємо ідеї для хвірток виробництва Сітка Захід.

Дуос

Виріб виготовлений з подвійних прутків металевого матеріалу, міцно зварених на сучасному обладнанні без пошкодження оцинкованого покриття, яке пофарбоване високоякісною західноєвропейською фарбою із замком і ручкою. Це оптимальний варіант за ціною та захисними функціями для приватного або заміського будинку, ідеально вписується у зовнішній вигляд ділянки, красиво поєднується з живоплотом, декоративними деревами та іншою рослинністю.

Еко

Конструкція зроблена зі зварного дроту широкого діаметра також звареного між собою, але з вужчим профілем рами, з вбудованою клямкою замість замка, що дозволяє здешевити вартість. Саме тому купують цей тип для дачних ділянок, не стільки для захисту врожаю, як для зонування території, розміщення кордонів між власною землею та сусідською.

Індастрі

Міцний та надійний варіант із профільних труб, який використовують навіть для промислових потреб, тому для особистого користування – максимально задовольнить та виправдає очікування від покупки. Якщо ви уявляли як має виглядати гарна хвіртка – то саме так. Ви отримаєте не просто двері в паркані, а захист та стильне доповнення до архітектурного оформлення ділянки, у чому можна переконатися на фото.

Металева хвіртка

Різниця між видами зрозуміла, адже відрізняються параметрами, товщиною, зовнішнім виглядом, комплектацією, вартістю. У каталозі інтернет-магазину https://sitkazahid.com/catalog/vorota-ta-hvirtki/c298/ можна докладно ознайомитись з асортиментом хвірток, їх технічними параметрами, особливостями складових, візуалізацією та ціною, побачити більше фото, вивчити відгуки покупців та замовити бажаний товар за ціною, що відповідає запланованому бюджету.

Схожі статті
Новини, які можуть бути Вам цікаві