Що краще? Паркан закритого типу чи наскрізний?

Вибір огорожі - це серйозне питання, до якого потрібно підійти відповідально, адже покупка здійснюється не на рік, два і навіть не на один десяток. Тому потрібно вибирати той, який буде відповідати всім уподобанням, таким як основний матеріал, тип, зовнішній естетичний вигляд, колірна гама, поєднання з екстер'єром будинку та ландшафтним дизайном і, звичайно ж, відповідність із виділеним бюджетом. Це вагоме капіталовкладення з сімейного бюджету, тому потрібне ретельне вивчення можливих варіантів, щоб якісний, разом із виїзною групою для проїзду на ділянку, такими як хвіртка та ворота в одній стилістичній гамі та формі, раз на рік, не за захмарну суму відповідав бажаним характеристикам.

На 2021 рік існує нереально велика кількість огорож, які мають попит у українських жителів. До них відносяться різні види огорож як закритого, так і наскрізного типу з різних матеріалів. Детальніше розглянемо найпопулярніші варіанти. Паркан:

 • дерев'яний;
 • металевий секційний із зварної сітки;
 • цегляний;
 • із профнастилу;
 • із металевої плетеної сітки рабиці;
 • штакетний;
 • із сітчастих габіонів, наповнених каменем або декоративним склом;
 • кам'яний;
 • із профільної труби;
 • із металевих ламелей.

Яку огорожу краще вибрати – вибір клієнта. Кожен вид має як свої плюси, так і мінуси. Фахівці компанії Сітка Захід, як одного з топових виробників на українському ринку, вважають за належне допомогти потенційному покупцеві з вибором, тому надають не тільки інформацію про наявність товару та постачання, а і якомога більше інформації про продукт та його застосування, щоб потрібні слова полегшили і прискорили ухвалення остаточного рішення.

Сьогодні вивчимо докладніше тип проглядності. Закрита огорожа передбачає непроглядність особистої території, а відкритою називають те спорудження, яке не заважає проникненню сонячних променів, світла, природного освітлення та повітрообміну. До закритих належать огорожі з габіонів, профнастилу, цегли, секційної сітки, заповненої стрічками, двухстороннього штакетника, а до відкритих – огорожі з металевої сітки, дроту, профілю, ламелів, штакет.

Який все-таки краще вибрати: наскрізний чи закритий? Це залежить від місця розмежування площі. Для будинку підійде паркан, який захистить приватну територію від сторонніх очей, а для дачі – краще зупинити свій вибір на незакритому паркані, щоб сприяти росту рослинності, квітів у клумбах, декоративних кущів та городини.

Закрытый забор из профнастила

Топ 4 причини віддати перевагу закритому паркану:

 1. Збереження особистого простору у відчутті повного комфорту, адже що робиться на ділянці не видно тим, хто проходить і проїжджає, тому можна почуватися у дворі захищено та затишно.
 2. Захист ділянки від поривів вітру, пилу та бруду.
 3. Убезпечує від зацікавлених поглядів, захищає від спокуси опанувати майном та незаконно проникнути.
 4. Часткова шумоізоляція від зовнішнього світу.

Ми ознайомилися з асортиментом найбільш затребуваних у українців парканів. Більш детально з параметрами, особливостями та цінами товарів різних варіацій для прийняття рішення можна ознайомитись у каталозі за посиланням.

Схожі статті
Новини, які можуть бути Вам цікаві