Як натягнути сітку рабицю на паркан

Установка металевої огорожі з сітки рабиці - процес нескладний, зможе навіть впоратися власник території без досвіду в установці. Але щоб огорожа з рабиці виконувала свою головну функцію - довгий захист території від небажаних відвідувачів, завдяки амортизаційним властивостям і плетеній структурі дроту, потрібно володіти інформацією покрокових етапів.

Метод монтажу відбувається за декілька кроків:

1. Демонтаж старої огорожі.

2. Підготовка ґрунту, вирівнювання землі.

3. Розмітка ділянки за допомогою троса і кілочків під майбутні стовпи.

4. Бетонування стовпів сумішшю з бетону, піску і щебеню.

5. Розмотування рулону.

6. Натягування.

7. Фіксація до стовпів.

Як бачите процес монтування даного варіанту паркану нескладний, але можуть виникнути питання на етапі кріплення. Адже даний етап вимагає максимально рівномірного розмотування, натяжки полотна і фіксації до стовпа. Тільки одночасність процесів захистить конструкцію від провисання.

Кріплення відбувається за допомогою нержавіючого сталевого або зеленого кольору кріплення, зробленого з матеріалу, який ідентичний кольору опорних стовпів і сітки, що підтримує загальну стилістику. За допомогою натяжителя до краю кута тягнуть максимально 3 дроти більшого діаметру на рівні отворів в стовпі. При висоті сітки до 1500 міліметрів можна обійтися тільки верхньою протяжкою, якщо розмір вище - доцільно використовувати ще і нижню, якщо довжина огорожі понад 2 метри - бажано протягнути і дріт посередині. Протягнути потрібно через вічка на відстань до наступного металевого стовпа, натягуючи та зміцнюючи з опорою. 

Заглушка тримач виконує функцію гачка і допомагає зафіксувати дріт і забезпечити амортизаційні можливості, адже без неї огорожа буде непридатна - сітка розтягується при механічному впливі і вже не відновить свою форму і відповідно естетичний вигляд. Використовуючи перераховані вище аксесуари, не потрібно буде додатково використовувати арматуру, труби і стійку для фіксації і мучитися з їх установкою зі зварюванням.

Установка будівельної сітки рабиці в якості паркану https://sitkazahid.com/catalog/sitka-rabicya-ocinkovana/c280 - просте, економне за часом і коштами рішення облагороджування ділянки від небажаного проникнення, адже основна робота складається з кріплення сітки до опори. Оскільки сітка рабиця одна з найпростіших в кріпленні - її використовують безліч власників приватних територій, будинків, городів, дач. На сайті каталогу рабиця можна ознайомитися з більш докладною інструкцією установки, створеною нашими фахівцями, щоб зробити спосіб установки кращим, легшим, дешевшим і надійнішим.

Схожі статті
Новини, які можуть бути Вам цікаві